Witamy na naszej stronie

Adwokat Jarosław Dąbrowski, wpisany również na listę radców prawnych, posiada doświadczenie w obsłudze osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. W codziennej praktyce współpracuje z innymi prawnikami, adwoktami i radcami prawnymi.

Niezmiernie ważne jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego najlepszą nagrodą za czas poświęcony pracy są dla nas opinie klientów mówiących, że byli reprezentowani przez dobrego adwokata lub radcę prawnego.

Kontakt i porady online

Kancelaria mieści się bezpośrednio przy stacji metra Ursynów, 15 minut jazdy metrem od Centrum.

Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt. Możliwe jest umówienie wizyty w kancelarii na sobotę lub inny dzień wolny od pracy. Możliwe jest również spotkanie w innym, gwarantującym zachowanie tajemnicy i dyskrecję, miejscu wybranym przez klienta.

Al. Komisji Edukacji Narodowej 98/3
02-777 Warszawa
kancelaria@warszawa-rozwod.pl

kom. 601 648 006

tel. (22) 299 16 65

Zachęcamy wszystkich do zadawania pytań oraz skorzystania z pomocy prawnej online. Odpowiemy na każde pytanie, sporządzimy opinię lub pomożemy w sporządzeniu pozwu o rozwód lub też innego pisma procesowego. Po otrzymaniu od Państwa zlecenia dokonamy jego wyceny, po akceptacji ceny oraz wpłacie pieniędzy niezwłocznie przystępujemy do realizacji. Możecie się Państwo kontaktować z nami pisząc na adres e-mail: kancelaria@warszawa-rozwod.pl lub korzystając z zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości